VÍZIA SPOLOČNOSTI


Dlhodobou víziou spoločnosti je byť modernou a stabilnou spoločnosťou, ktorá primerane reaguje na súčasné trendy a legislatívne požiadavky Slovenskej republiky a súčasne Európskej únie v oblasti ochrany životného prostredia a vodohospodárstva, a v súlade s nimi s maximálnym úsilím pracuje na efektívnom hospodárení s vodovodnou a kanalizačnou infraštruktúrou, jej obnove a ďalšom rozvoji.

Základnou hodnotou a zámerom spoločnosti ako majiteľa a zároveň prevádzkovateľa vodovodnej a kanalizačnej infraštruktúry na väčšine územia trenčianskeho regiónu je neustále zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb a hospodárnosť v jednotlivých činnostiach, a tým prispievať k zlepšovaniu kvality života a životného prostredia v regióne jej pôsobnosti.


CIELE SPOLOČNOSTI
  • Efektívne hospodáriť s vodovodnou a kanalizačnu infraštruktúrou v majetku spoločnosti, zabezpečovať jej rozvoj a obnovu.

  • Vo všetkých aktivitách spoločnosti sledovať príslušné právne normy pre kvalitu pitnej vody a čistenie odpadových vôd s cieľom prispievať k trvalej udržateľnosti životného prostredia.

  • Zlepšovať kvalitu života a životného prostredia v regióne prostredníctvom zvyšovania napojenosti obyvateľstva a podnikateľských subjektov na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu.

  • Zavádzať moderné a efektívne technológie, ktoré prispievajú k hospodárnej správe siete, znižovaniu energetickej náročnosti a zároveň k zvyšovaniu kvality dodávanej pitnej vody.

  • Kontinuálne zlepšovať úroveň služieb súvisiacich s dodávkou pitnej vody, odkanalizovaním a čistením odpadových vôd.

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Email

info(zavináč)tvkas.sk

Poruchová linka

0800 115 495