Oznam

18.11.2020

Vážení zákazníci,
vyjadrenie k projektovej dokumentácii pre rodinné domy je možné požiadať elektronicky. Podklady je možné zaslať na emailovú adresu: vyjadrenieRD(zavináč)tvkas.sk.

Podanie musí obsahovať:

- vyplnenú a podpísanú naskenovanú Objednávku - Vyjadrenie k projektovej dokumentácii, ktorá je zverejnená na internetovej stránke našej spoločnosti v sekcii: - Pre zákazníkov, Na stiahnutie

- prílohy projektovej dokumentácie: technická správa, podrobná situácia, priečny rez vodovodnej a/alebo kanalizačnej prípojky, vzorový výkres vodomernej šachty a/alebo revíznej kanalizačnej šachty, kladačský plán vodovodnej a/alebo kanalizačnej prípojky, vzorový výkres uloženia vodovodného a/alebo kanalizačného potrubia.

Nekompletné podklady budú vrátené na doplnenie.

Po vypracovaní vyjadrenia Vás bude pracovník vodárenskej spoločnosti kontaktovať telefonicky alebo emailom, pokiaľ bude kontakt uvedený v podaní.

Počas trvania mimoriadnej situácie v súvislosti s pandémiou COVID-19 bude doručovanie vyjadrení doporučenou zásielkou prostredníctvom Slovenskej pošty, pokiaľ sa nedohodne inak.

Podklady k vyjadreniam pre ostatné stavby je potrebné zasielať poštou alebo doručiť osobne do označenej schránky, ktorá je umiestnená pri vchode do budovy Trenčianskych vodární a kanalizácií, Kožušnícka 4, Trenčín.

Od uvedeného termínu je tiež možné objednať si vývoz žumpových vôd na emailovej adrese: vyvozOV(zavináč)tvkas.sk

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Email

info(zavináč)tvkas.sk

Poruchová linka

0800 115 495