Zatvorenie zákazníckych centier

22.09.2020

Vážení zákazníci,
dovoľujeme si Vás informovať, že na základe aktuálneho stavu šírenia koronavírusu na Slovensku, budú zákaznícke centrá v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom zatvorené s účinnosťou od 23.9.2020 až do odvolania.

V prípade akýchkoľvek otázok vyplývajúcich zo zmluvného vzťahu (odpočty, fakturácia, zmeny odberateľov, platby, zálohy, reklamácie ....), nás kontaktujte na zákazníckej linke 0850 850 109 alebo na telefónnych číslach a emailoch  uvedených na: https://www.tvkas.sk/Kontakty.

Rovnako Vaše požiadavky ohľadom vyjadrení k projektovej dokumentácii posielajte poštou na adresu: Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s., Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín, alebo nás kontaktujete na telefónnych číslach a emailoch: http://www.tvkas.sk/Kontakty - Výrobno, technický a investičný úsek - oddelenie Vyjadrenia k technickej dokumentácii.

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Email

info(zavináč)tvkas.sk

Poruchová linka

0800 115 495