Pre zákazníkov


Vážení zákazníci,

vítame Vás na novej webstránke našej spoločnosti Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s., ktorá je majiteľom a prevádzkovateľom väčšiny verejných vodovodov a kanalizácií v trenčianskom regióne. Našou úlohou je najmä zabezpečovať dodávku pitnej vody a odvádzanie odpadových vôd a venovať sa obnove a dobudovávaniu vodohospodárskej infraštruktúry, to všetko v záujme kvality života aj životného prostredia v regióne našej pôsobnosti.

Veríme, že na našej webstránke nájdete všetky informácie, ktoré hľadáte. Aktuálne oznamy, vrátane informácií o prebiehajúcich odstávkach, poruchách a odpočtoch vodomerov môžete sledovať v sekcii Aktuálne. V sekcii Pre zákazníkov zasa nájdete všetky potrebné informácie o zmluvných vzťahoch, cenách, spôsobe úhrady, takisto všetky dôležité dokumenty a tlačivá. 

Ponúkame Vám tiež možnosť bezplatnej registrácie v online Zákazníckej zóne. Službu si aktivujete jednoducho priamo z domova, je úplne zdarma, šetrí vaše peniaze aj čas. Vďaka jednoduchej registrácii si vytvoríte vlastné konto, ktoré vám umožní neustály aktuálny prehľad o vašom odbernom mieste, vašich faktúrach, prednastavených platbách a pod., a zároveň vám umožní priamu elektronickú komunikáciu s našou spoločnosťou (podať žiadosť, podnet, vyžiadať zmenu v údajoch o odbernom mieste, a pod.)

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky ohľadom našej činnosti a služieb, môžete nás tiež kontaktovať na našej Zákazníckej linke alebo v našich Zákazníckych centrách. Všetky potrebné telefónne čísla a ďalšie kontakty nájdete tu

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Email

info(zavináč)tvkas.sk

Poruchová linka

0800 115 495