OFICIÁLNE STANOVISKO SPOLOČNOSTI

11.09.2019

Týmto stanoviskom by sme chceli reagovať na medializované informácie týkajúce sa žiadosti Transparency International a takisto povinného zverejňovania zmlúv.

Naším zámerom rozhodne nebolo ignorovať novinársku otázku zo strany Transparency International, týkajúcu sa vozidla generálneho riaditeľa našej spoločnosti. Otázka bola zaslaná zamestnancovi, ktorý v tom čase čerpal riadnu dovolenku, preto bola otázka zodpovedaná neskôr. Informáciu o vozidle nemáme problém zverejniť. Jedná sa o Volkswagen VW Arteon v cene 38 917 Eur bez DPH. Vozidlo je financované prostredníctvom ČSOB leasingu.

V prípade povinného zverejňovania zmlúv si naša spoločnosť nie je vedomá pochybenia. Množstvo zverejnených zmlúv za roky 2018 a 2019 sa v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi môže zdať nízke. Dôvod je jednoduchý. V predchádzajúcich obdobiach naša spoločnosť okrem prevzatia prevádzky svojej infraštruktúry realizovala veľký investičný projekt spolufinancovaný z Kohéznych fondov EÚ, s ktorým súviselo množstvo dokumentácie, logicky teda aj množstvo zverejňovaných zmlúv bolo omnoho vyššie. Zmluvy týkajúce sa hlavného predmetu našej podnikateľskej činnosti (napr. Zmluvy s odberateľmi) nezverejňujeme, tieto však podľa právnej analýzy zákona, v zmysle ktorej pri zverejňovaní postupujeme, povinnosti zverejňovania nepodliehajú.

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Dokumenty na stiahnutie


Prebiehajúce výkopové práce

Ochrana osobných údajov

Informácie o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete po kliknutí sem.

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Email

info(zavináč)tvkas.sk

Poruchová linka

0800 115 495