Aktuality


REKONŠTRUKCIA NAŠEJ WEBSTRÁNKY

25.06.2018

Milí zákazníci,

pre skvalitnenie našej komunikácie momentálne prebieha rekonštrukcia našej webstránky, ospravedlňte preto prosím prípadné výpadky webstránky alebo chýbajúce aktualizácie. Všetky chyby budú odstránené v priebehu tohto týždňa. Ďakujeme za porozumenie.
 


Zobraziť celý článok...

REKONŠTRUKCIA VEREJNÝCH VODOVODOV V TRENČÍNE (ULICE J. KRÁĽA, KRÁTKA, NOVÁ, ZELENÁ, ZÁHRADNÍCKA, TATRANSKÁ, OLBRACHTOVA, PARTIZÁNSKA)

13.03.2018

Naša spoločnosť bude v spolupráci s mestom Trenčín v období mesiacov marec – september 2018 realizovať rekonštrukciu verejného vodovodu na uliciach J. Kráľa, Krátka, Nová, Zelená, Záhradnícka, Tatranská, Olbrachtova, Partizánska (od Legionárskej po Cintorínsku ul.).

Práce sme spustili 13ho marca - na križovatke Cintorínska a Nová ulica. V dotknutom krátkom úseku je obmedzená premávka v jazdnom pruhu smerom od Soblahovskej ulice. Prosím, jazdite opatrne.


Zobraziť celý článok...

REKONŠTRUKCIA NA KUKUČÍNOVEJ ULICI V TRENČÍNE
AKTUALIZOVANÉ 19.09.2017

24.08.2017

V pondelok 11. septembra 2017 spustí naša spoločnosť v spolupráci s mestom Trenčín rekonštrukciu verejného vodovodu a kanalizácie na Kukučínovej ulici. Pôjde zatiaľ o prvú etapu celkovej obnovy.

Okrem rekonštrukcie sietí osadia v hornej časti ulice dve horské vpuste a v spodnej časti zaústia stoku do zberača na ul. M. R. Štefánika. Práce by mali trvať konca októbra 2017, pričom konečná úprava komunikácie  - zaasfaltovanie bude hotové najneskôr do polovice novembra.


Zobraziť celý článok...

INFORMÁCIA O DOPRAVNÝCH OBMEDZENIACH PRI OBCHODNEJ AKADÉMII V TRENČÍNE

01.08.2017

Vážení zákazníci,

v súčasnosti sa na križovatke ulíc M. Rázusa a Študentská pri Obchodnej akadémii M. Hodžu v Trenčíne realizuje prekládka kanalizačného potrubia v rámci modernizácie železničnej trate.

Z uvedených dôvodov boli nevyhnutne zavedené dopravné obmedzenia a obchádzky, výjazd zo Sihote podjazdom na ul. M. Rázusa nebude možný. Viac informácií termínoch a o obmedzeniach pre chodcov, automobilovú dopravu a MHD nájdete na webstránka mesta Trenčín po kliknutí na tento odkaz.


Zobraziť celý článok...

REKONŠTRUKCIA MIEROVÉHO NÁMESTIA V TRENČÍNE

29.06.2017

Vážení zákazníci, 

v tomto kalendárnom roku prebieha komplexná rekonštrukcia Mierového námestia, ktorá

pozostáva z povrchových úprav a komplexnej rekonštrukcie inžinierskych sietí trasovaných po námestí, v rámci nich sú realizované aj rekonštrukcie verejného vodovodu a kanalizácie. Predpokladaný termín realizácie je 05/2017 – 11/2017.

V rámci rekonštrukcie inžinierskych sietí na Mierovom námestí je realizovaná


Zobraziť celý článok...

Aktuálne odpočty


Aktuálne odstávky a poruchy


Prebiehajúce výkopové práce

Kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, alebo by ste nám len radi niečo povedali, existuje hneď niekoľko spôsobov, ako nás kontaktovať. Urobíme všetko preto, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď. Stačí si len vybrať spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Adresa

Kožušnícka 4, 911 05 Trenčín

Zákaznícka linka

0850 850 109

Poruchová linka

0800 115 495