zakaznicak linka Poruchova linka zakaznicka zona

Chcete sa pripojiť na verejnú kanalizáciu alebo vodovod? Kontaktujte našu Zákaznícku linku 0850 850 109.

Pre zákazníkov

Vážení zákazníci,

Vítame Vás na novej webstránke našej spoločnosti Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s., ktorá je prevádzkovateľom väčšiny verejných vodovodov a kanalizácií v trenčianskom regióne. Veríme, že tu nájdete všetky informácie, ktoré hľadáte. Vaše podnety a otázky sú vítané, prosím kontaktujte nás na emaili info@tvkas.sk.

Okrem novej webstránky, ktorú sme spustili 1. júla 2015, máme taktiež v druhej polovici roka 2015 v pláne spustiť nové služby pre našich zákazníkov. Takisto naďalej s maximálnym nasadením pracujeme na dokončení veľkého projektu, ktorý je obrovským prínosom pre celý náš región. Obyvatelia projektových území budú všetkými dostupnými informačnými kanálmi (okrem našej webstránky najmä médiá, inzertné časopisy, obecné tabule, obecné rozhlasy a webstránky obcí) priebežne informovaní o aktuálne skolaudovaných a spustených úsekoch kanalizácie, vodovodu a takisto o spustení nových resp. intenzifikovaných čističiek odpadových vôd, ako aj o možnostiach pripojenia na vodovod, kanalizáciu a o ďalších novinkách, ktoré s veľkým projektom súvisia. 

Ak sa chcete dozvedieť viac, sledujte sekciu Aktuálne na našej webstránke. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na Zákazníckej linke alebo emailovej adrese info@tvkas.sk.

 

Aktuálne odstávky a poruchy

15. - 16. január 2018, 8:30 - 15:00
Trenčianske Mitice

16. január 2018, 8:00 - 12:00
Čachtice - Komárno

1. február 2018, 8:00 - 13:00
Trenčín - Kukučínova

Aktuálne odpočty

15. - 19. január 2017

Trenčín - Horné Orechové, Zlatovce, Kubrá, Zámostie, Juh, Soblahovská, Motešice, Trenčianska Turná, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianske Stankovce, Trenčianska Teplá, Bobot, Horňany, Trenčianske Teplice, Skalka n.V., Trenčianske Jastrabie, Štvrtok, Adamovské Kochanovce, Chocholná Velčice, Dolné Srnie, Očkov, Pobedim, Podolie, Považany, Hrachovište, Višňové, Čachtice, Bzince pod Javorinou, Lubina