zakaznicak linka Poruchova linka zakaznicka zona

Chcete sa pripojiť na verejnú kanalizáciu alebo vodovod? Kontaktujte našu Zákaznícku linku 0850 850 109.

Aktuálne

stránka : previous_img  1 / 3  next_img

Rekonštrukcia verejných vodovodov v Trenčíne (ulice J. Kráľa, Krátka, Nová, Zelená, Záhradnícka, Tatranská, Olbrachtova, Partizánska)

13.03.2018

Naša spoločnosť bude v spolupráci s mestom Trenčín v období mesiacov marec – september 2018 realizovať rekonštrukciu verejného vodovodu na uliciach J. Kráľa, Krátka, Nová, Zelená, Záhradnícka, Tatranská, Olbrachtova, Partizánska (od Legionárskej po Cintorínsku ul.).

Týždeň 21. - 25. máj 2018

V tomto týždni prebiehajú práce na uliciach Tatranská - vrchná časť ( budovanie prípojok), Záhradnícka (stredná časť, budovanie prípojok), J. Kráľa (úsek medzi Záhradníckou a Zelenou), Krátka (časť k napojeniu na Dolný Šianec), Zelená ulica.

Tento týždeň takisto prebiehajú rekonštrukčné práce na uliciach Stromová a Ružová.

Vo všetkých uvedených úsekoch prosím počítajte s obmedzením dopravy na jeden jazdný pruh. 

 

28. máj -  1. jún 2018

V tomto týždni prebiehajú práce na uliciach Tatranská, Záhradnícka, J. Kráľa (v celej dĺžke),
Krátka a Zelená.

Tento týždeň takisto prebiehajú rekonštrukčné práce na uliciach Stromová a Ružová.

Vo všetkých uvedených úsekoch prosím počítajte s obmedzením dopravy na jeden jazdný pruh. 

 

NOVÁ ZÁKAZNÍCKA ZÓNA TVK - KOMUNIKUJTE S NAMI Z POHODLIA DOMOVA

09.01.2018

Vážení zákazníci.
S nástupom nového roka 2018 sme v rámci našej zákaznícky orientovanej politiky pripravili pre Vás novú online službu. Prostredníctvom Zákazníckej zóny, do ktorej sa jednoducho dostanete po kliknutí na oranžový banner v pravom hornom rohu obrazovky, môžete okamžite, online a zadarmo získať prehľad o vašom odbernom mieste, ale tiež podávať rôzne typy žiadostí a dotazov.

Kliknite na modrý text nižšie a dozviete sa viac.

NOVINKA - ELEKTRONICKÁ FAKTÚRA

22.12.2017

Služba pre Vás a prírodu

V rámci skvalitňovania našich poskytovaných služieb Vám ponúkame možnosť zasielania faktúr za vodné a stočné elektronickou formou. Táto bezplatná služba je určená pre všetkých odberateľov TVK a.s. Trenčín. Na základe úspešnej aktivácie služby Elektronická faktúra budú zákazníkovi faktúry za vodné a stočné zasielané v elektronickej podobe na e-mailovú adresu. Chcete svoju faktúru za vodné a stočné v elektronickej forme? Kliknite na modrý text nižšie a dozviete sa viac.

UPOZORNENIE - služba VÝVOZ ŽUMPOVÝCH VÔD BUDE DOČASNE NEDOSTUPNÁ

23.11.2017

Vážení zákazníci,

z dôvodu naplnenia kapacity vývozov a plánovanej opravy fekálneho vozu bude dočasne nedostupná služba vývozu žumpových vôd a to v období 30. novembra 2017 - 31. januára 2018. Objednávky budeme prijímať na vývozy od 1. februára 2018. Ďakujeme za porozumenie.

stránka : previous_img  1 / 3  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

Aktuálne odstávky a poruchy

22. máj 2018, 8:00 - 15:00
Trenčín - Stromová, Puškinova, Sasinkova, Riznerova

 

Aktuálne odpočty

21. - 31. máj 2018
Svinná, Neporadza, Kostolná Záriečie, Trenčianska Teplá, Trenčianska Teplá - Príles, Trenčianske Mitice, Trenčianske Jastrabie, Motešice, Kostolné, Hrachovište, Višňové, Štvrtok n .V., Adamovské Kochanovce, Podolie, Pobedim, Očkov